Varustepörssi

Tämä on seuran jäsenille tarkoitettu urheiluvarusteiden ja -välineiden osto- ja myyntipaikka.

Voit laittaa oman ilmoituksesi sivuille tästä.

Ylläpito poistaa ilmoitukset kahden kuukauden kuluttua julkaisusta. Voit myös itse ilmoittaa myydyistä tuotteista lähettämällä sähköpostia osoitteeseen tiedotus(at)ktu.fi.

OSTETAAN

Ostetaan:

- Hyppynaru, pituus 2m 23cm, värillä ei väliä

Miia Heino, miiaheino1@gmail.com, puh. 040 828 6083

(ilmoitus jätetty 11.10.2019) 

Ostetaan:

- KTU:n pukupussi

Liisa Holappa, liisa.holappa@windowslive.com, puh. 045 636 0760

(ilmoitus jätetty 08.09.2019) 

Ostetaan:

- KTU:n punainen huppari, koko 150cm

- Musta pitkähihainen treenipaita, koko140-150cm

Sari Roivainen, sapaavola@gmail.com, puh. 040 757 1062

(ilmoitus jätetty 02.09.2019) 

Ostetaan:

- Punainen seuran softshell-takki koossa 130-140cm (voidaan kokeilla myös koossa 118-128cm)

Heidi Sipilä, heidi.sipila@mail.suomi.net, puh. 044 715 7855

(Ilmoitus jätetty 23.08.2019)

Ostetaan:

- KTU:n pukupussi

- Piruetin musta pitkähihainen paita kokoa 130-140cm tai 140-150cm

- KTU:n punainen huppari, koko 130-140cm

- KTU:n reppu

Terhi Tiensuu, terttuu11@gmail.com, puh. 040 170 6659

(ilmoitus jätetty 16.08.2019) 

Ostetaan:

- Piruetin narupunttihousut, koko 120-130cm

Henna Tiensuu, henna.tiensuu@oulu.fi, puh. 040 762 8543

(ilmoitus jätetty 14.08.2019) 

Ostetaan:

- KTU:n punainen jakku, koko 150-160cm

Riikka Ängeslevä, angeslevariikka@gmail.com, puh. 040 837 3600

(ilmoitus jätetty 12.08.2019) 

MYYDÄÄN

Myydään:

- Hyppynaru, limenvihreä, pituus 2m 15cm, hp. 5€

Miia Heino, miiaheino1@gmail.com, puh. 040 828 6083

(ilmoitus jätetty 11.10.2019)

Myydään:

- KTU:n punainen collegetakki, koko XS, uuden veroinen, hp. 30€
- KTU:n punainen jakku, koko 150-160cm, pari kertaa päällä ollut, kuin uusi, hp 40€
- Mustat Piruetin narupunttihousut, koko XS, käytetyt, ehyet, hp. 10€

Tiina Kukkula, tiina.kukkula@gmail.com, puh. 044339117

(ilmoitus jätetty 10.10.2019)

Myydään:

- KTU:n lasten punainen t-paita, koko 130-140cm. Hp. 5€

Maija Lokka, maija.lokka@gmail.com, 050 486 0296

(ilmoitus jätetty 27.08.2019)

Myydään:

- Kellon Ompelimolla teetetty ihonvärinen yksiosainen aluspuku. Koko n. 160cm/XS. Ainoastaan viime kevään kilpailuissa käytetty. Hp 25€
- Musta voimistelijalogolla oleva jumppapussi, hp 8€

Johanna Lopakka-Anttila, johanna.l-a@hotmail.com 

(ilmoitus jätetty 27.08.2019)

Myydään:

- KTU:n punainen jakku, koko 120-130cm, hyväkuntoinen. Ollut yhdellä tytöllä käytössä noin 3 vuoden ajan. Hp. 20€

Minna Sarvela, minna.sarvela@gmail.com
(ilmoitus jätetty 15.08.2019)