Varustepörssi

Tämä on seuran jäsenille tarkoitettu urheiluvarusteiden ja -välineiden osto- ja myyntipaikka.

Voit laittaa oman ilmoituksesi sivuille tästä.

Ylläpito poistaa ilmoitukset kahden kuukauden kuluttua julkaisusta. Voit myös itse ilmoittaa myydyistä tuotteista lähettämällä sähköpostia osoitteeseen tiedotus(at)ktu.fi.

OSTETAAN

Ostetaan:

- KTU:n pukupussi

- Piruetin musta pitkähihainen paita kokoa 130-140cm tai 140-150cm

- KTU:n punainen huppari, koko 130-140cm

- KTU:n reppu

Terhi Tiensuu, terttuu11@gmail.com, puh. 040 170 6659

(ilmoitus jätetty 16.08.2019) 

Ostetaan:

- Piruetin narupunttihousut, koko 120-130cm

Henna Tiensuu, henna.tiensuu@oulu.fi, puh. 040 762 8543

(ilmoitus jätetty 14.08.2019) 

Ostetaan:

- KTU:n punainen jakku, koko 150-160cm

Riikka Ängeslevä, angeslevariikka@gmail.com, puh. 040 837 3600

(ilmoitus jätetty 12.08.2019) 

Ostetaan:

- KTU:n punainen jakku, koko 140-150cm

Merja Sarkkinen, sarkkinen.merja@gmail.com, puh. 044 334 9178

(ilmoitus jätetty 07.08.2019) 

Ostetaan:

- Piruetin musta painijaselkäinen toppi, koko 140-150cm, 150-160cm tai XS

- Piruetin mustat minishortsit, koko 140-150cm, 150-160cm tai XS

Katja Niemitalo, katja.niemitalo@gmail.com, puh. 050 464 1996 

(ilmoitus jätetty 07.08.2019)

Ostetaan:

- KTU:n punainen jakku, koko XS tai 150-160cm

- Piruetin narupunttihousut, koko XS

Tiia-Maria Pohjola, tiiamaria.pohjola@gmail.com, puh. 050 316 9088 

(ilmoitus jätetty 06.08.2019)

Ostetaan:

- Piruetin mustat minisortsit, 130 - 140cm

- Piruetin musta toppi, 130 - 140cm tai 140 - 150cm

-Piruetin musta pitkähihainen paita 130-140cm tai 140-150cm

Terhi Tiensuu, Terttuu11@gmail.com, puh. 040 170 6659 

(ilmoitus jätetty 23.7.2019)

MYYDÄÄN

Myydään:

- KTU:n punainen jakku, koko 120-130cm, hyväkuntoinen. Ollut yhdellä tytöllä käytössä noin 3 vuoden ajan. Hp. 20€

Minna Sarvela, minna.sarvela@gmail.com
(ilmoitus jätetty 15.08.2019)

Myydään:

- Piruetin mustat minisortsit, koko 120-130cm, yhdellä tytöllä olleet. Hp. 10€

Maija Lokka, maija.lokka@gmail.com, puh. 050 486 0296
(ilmoitus jätetty 06.08.2019)

Myydään:

- KTU:n punainen jakku, koko XS. Siisti ja ehjä. Hp. 20€.

- Piruetin painijaselkäinen sininen treenitoppi, koko XS. Hp. 5€.

 

Kirsi Illikainen, kirsi.illikainen2@gmail.com, puh. 050485 4863

(ilmoitus jätetty 04.08.2019)

Myydään:

- KTU:n punainen jakku, koko 130-140cm, hp. 20€

Kaisa Kovalainen, kaisa.kovalainen1@gmail.com
(ilmoitus jätetty 01.08.2019)

Myydään:

- KTU:n punainen jakku, koko 130-140cm. Väriltään tummemman punainen verrattuna nykyiseen versioon.Vetoketju uusittu viime keväänä. Hp. 10€.

Anna-Leena Elme, aelme76@yahoo.com, puh. 050 331 7774
(ilmoitus jätetty 01.08.2019)

Myydään:

- Piruetin sininen pitkähihainen La Pirouette-paita, koko XS. Hp. 25€
 

Tarja Vasko, tarja_vasko@hotmail.com, puh. 0400 699 629

(ilmoitus jätetty 30.7.2019)

Myydään:

- Piruetin fuksia painijaselkäinen toppi, koko 140 - 150cm. 8€

- Keltainen hyppynaru, solmujen välin pituus 210cm. 5€

- Lila hyppynaru, solmujen välin pituus 237cm. 5€

 

Ritva Luttinen, ritvamaria@mail.suomi.net, puh. 040 591 0114

(ilmoitus jätetty 14.7.2019)

Myydään:

- Myydään narupunttihousut kokoa 130 - 140 cm 10 eurolla.

Anu Annala, anu.annala@gmail.com 
(ilmoitus jätetty 20.6.2019)